võtmeta süsteem mootorite käivitamine start stop auto signalisatsioon
  • võtmeta süsteem mootorite käivitamine start stop auto signalisatsioonvõtmeta süsteem mootorite käivitamine start stop auto signalisatsioon

võtmeta süsteem, mootorite käivitamine, käivitamine, seiskamine, auto signalisatsioon, See süsteem on seade, mis juhib mootori seiskamist. Kui teie auto on pargitud, võib see kaitsta autot varguse eest; või kui teised sunnivad sind autost lahkuma, võib see ka autot varguse eest kaitsta. See võib kaitsta auto ohutust isegi siis, kui olete autost eemal.

Mudel:C-A-34

Saada päring

Tootekirjeldus

Vargusvastane vibratsiooniga autoalarm koos helisignaaliga Quick Details

Päritolukoht: Guangdong, Hiina Tüüp: ühesuunaline autosignalisatsioon
Juhtimiskaugus: 10-50 m Funktsioon: Võtmeta sisenemine, kaugkäivitus, vargusvastane
Tööpinge: 12V±2V Sagedus (MHz): 433Mhz
Materjal: ABS+PCBA Vaikne vool: 20mA
Ettevalmistusaeg: 3-4 päeva Laoseis: Laos
Maksetähtaeg: T/T, Western Union, Paypal Tootenimi: võtmeta süsteem mootorite käivitamine start stop auto signalisatsioon
Kasutusala: 12V akuga sõiduautole, kaubikule, pikapile, maasturile jne, üldotstarbelised tooted Toote varjunimed: sõiduki vargusvastane seade, autosignalisatsioon, puldilukk

â—†See süsteem on seade, mis juhib mootori seiskamist. Kui teie auto on pargitud, võib see kaitsta autot varguse eest; või kui teised sunnivad sind autost lahkuma, võib see ka autot varguse eest kaitsta. See võib kaitsta auto ohutust isegi siis, kui olete autost eemal.-†Selle süsteemi funktsioon on juhtida mootoriahelat ja õliringi ning automaatse leegi kustutamise aeg on 1,5 minutit või 3 minutit. Hoiatus: see LED olekuindikaator on soovitatav paigaldada varjatud kohta, et vältida sissetungijate poolt röövimisvastase seadme sisse-/väljalülitamist.Funktsioonid:100% uhiuus ja kvaliteetne immobilisaator, mis kaitseb teie autot varguse eest, kui teie auto on pargitud või kui teid jõuga sõidukist eemaldatakse. Võimaldab teie sõidukil olla ohutu ka siis, kui olete autost eemal. Paigaldamisel saate valida sõiduki automaatse väljalülitamise 1,5 minutiks või 3 minutiks pärast sõidukist väljumist.Elektrooniline süsteem, mis tunneb ära sõiduki omaniku, millel on UNIKALNE võime kaitsta sissetungi eest, kuna ei luba mootorit sisse lülitada. funktsioon on PROGRESSIVE CUT (2), mis tagab, et teie sõidukit ei saa käivitada lihtsa traatsillaga. Samuti saate häiresüsteemi aktiveerimiseks valida paigalduse ajal 1,5 minutist ESIMESE STAGE või 3 minutist TEISE STAGE. nagu võimalus programmeerida iga süsteemi jaoks kuni 2 saatjat. Pakume süsteemile lülitit, millel on parkimisabi ja hädaseiskamise võimalus. Kaasas on ka LED LIGHT indikaator, mis näitab teie sõiduki olekut.

Kuumad sildid: võtmeta süsteemi käivitamine mootorid start stop auto signalisatsioon, Tootjad, tarnijad, tehas, hulgimüük, laos, kaubamärgid, Hiina, odav, allahindlus, hind, uusim, vastupidav, CE, täiustatud